Order your tickets for our chocolate classes on our Events & Classes tab! Watch the weather when ordering chocolate. Our brittle and fudge holds up well in heat.
Regular price $23.73 Unit price / per
Once you've tasted our house-made, hand-cut marshmallows, you can never go back.